Domů / dětská kosmetika / Kosmetika

Masážní olej Jakoubek 3ml (vzorek)

Kód: N1918V Produktové číslo: 8595100285782
První zoubky? Bolavá ouška? Sáhněte po naprosto nezbytném pomocníku všech rodičů a hrdinovi všech malých dětí. Stačí vetřít několik kapek zevně na bolavé místo a vaše děťátko znovu září klidem a radostí. Vyzkoušeno. Použití možné již od 9. týdne věku.
Výrobce: Nobilis Tilia
Dostupnost: Skladem u dodavatele
48 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Masážní olej Jakoubek 3ml (vzorek)Popis

Odpusťte sobě i svému miminku bezesné bolavé noci plné pláče a pořiďte si do domácí lékárničky uklidňující masážní olejíček Jakoubek. Stačí několik málo kapek a Jakoubek přinese bolavým zoubkům, ouškům i nosu rychlou úlevu.

Pro své čisté přírodní složení získal olejíček prestižní certifikaci CPK Bio a díky účinným látkám heřmánku římského a levandule je vhodný i při použití při rýmě. Citlivou dětskou pokožku nepálí a je bezpečný i při vnitřním užití na veškeré dětské ORL potíže.

Použití: Uklidnění a úleva při bolestech dásní, tváří a uší, při prořezávání prvních zoubků. Možno užít i vnitřně. Vhodné pro děti už od 9. týdne věku.

Olej jemně vetřete zevně do tváře a oblasti kolem uší, kdykoliv je třeba.

SLOŽENÍ: Helianthus Annuus Seed Oil, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Limnonene*, Linalool*. - * z přírodních éterických olejů

Hluboké znalosti ve spojení s láskou k přírodě? Objevte produkty Nobilis Tilia. Příroda nabízí světu tolik zdraví a tolik vůní, že na syntetickou chemii můžeme rázem zapomenout. S certifikovanými produkty české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia vsázíte na čirou sílu přírody a ověřené účinky aromaterapie. Zakladatelé společnosti patří k předním odborníkům v oblasti aromaterapeutické péče u nás i v zahraničí a s pokorou sobě vlastní vyvíjí jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Voňavá, citlivá péče pro tělo i mysl - pro každého s otevřeným srdcem.

Stojí za pozornost

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě