Domů / ekologická drogerie / praní prádla / prací prášky a gely

ECOVER prací prášek Univerzální 7,5 kg

Kód: 952002 Produktové číslo: 5412533400182
Výhodné balení! Univerzální prací prášek Ecover na bílé i barevné prádlo je šetrný jak ke struktuře, tak k barvě vašeho prádla a to díky kvalitnímu přírodnímu složení. Složení pracího prášku tvoří tenzidy přírodního původu. Je tedy nedráždivý, vhodný pro
Výrobce: Ecover
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
ECOVER prací prášek Univerzální 7,5 kgPopis

Výhodné balení! Univerzální prací prášek Ecover na bílé i barevné prádlo je šetrný jak ke struktuře, tak k barvě vašeho prádla a to díky kvalitnímu přírodnímu složení. Složení pracího prášku tvoří tenzidy přírodního původu. Je tedy nedráždivý, vhodný pro citlivou pokožku, alergiky a děti. S univerzálním prostředkem tedy můžete bez obav prát barevné, bílé i tmavé oblečení a to z různých materiálů.

Dávkování: Podle míry znečištění prádla přidejte do dávkovače pračky 50 - 70 ml pracího prášku. Prášek je účinný již při teplotách nad 30 °C. Díky novému složení pere prášek efektivněji, a to i při nižších teplotách. Navíc díky koncentrovanému složení nyní z jednoho balení prášku vyperete až o 4 várky prádla více. S novým pracím práškem účinně vyperete odolnou špínu a skvrny různého druhu už při 30°. Šetříte tak energii, peníze a samozřejmě i planetu Zemi. Svěží vůně přírodních esencí. Vyrobeno z rostlinných zdrojů a nerostných látek (např. křemičitanů, které se získávají z písku). Je rychle a naprosto odbouratelný - je tedy vhodný i pro domácí čističky odpadních vod. Má minimální vliv na vodní život a není testován na zvířatech! Obal je vyroben z 80 % z recyklovaného materiálu a je 100% recyklovatelný.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover: jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech vyrábějí se v ekologické továrně používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

SLOŽENÍ: aniontové tenzidy (15-30 %), neiontové tenzidy (5-15 %), zeolit, bělící látky na bázi kyslíku, křemičitan sodný, mýdlo < 5 %, bělící aktivátor, polypeptidy, celulózová guma, parfém, síran sodný, glukonát sodný, hydrogenuhličitan sodný, citrát sodný, enzymy

O firmě Ecover: Vášeň pro přírodu a zděšení nad působením chemikálií používaných v mnohých drogistických výrobcích od pracího gelu po aviváže vedla zakladatele značky Franse Bogaertse a jeho tým k založení firmy Ecover, jejímž cílem je vyrábět prostředky na praní a úklid domácnosti s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí. Proto si můžete jejich produkty koupit i u nás.

 

Detail zboží
Váha 7.5 kg
Stojí za pozornost

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě