Domů / biobavlna

Látkový sáček z certifikované bavlny 33x20

Kód: S00910
Když eko, tak ve vší parádě! Vybavte se látkovým pytlíkem ze lnu a dejte klasickému polyetylenu sbohem. Ovoce i zelenina potřebují přece dýchat, zabalte je tedy pro příště do plátna ze lnu. Vhodné na nákupy i skladování.
Výrobce: Srneczek
Dostupnost: Skladem, do 48 h u vás
88 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Látkový sáček z certifikované bavlny 33x20Popis

Zdraví a odpovědnost na prvních místech vašeho hodnotového žebříčku? Jemňoučký bavlněný sáček pro uskladnění potravin se brzy stane i vaší srdcovou záležitostí. Použijete jej na oříšky, byliny, sušené houby či na uskladnění pečiva.

Látkové pytlíky jsou vyrovené z certifikované bavlny, který která má atest na styk s potravinami a je zdravotně nezávadná.

Sáček ze certifikované bavlny vyniká pevností i dlouhou životností a s každým dalším praním bude látka jemnější a jemnější. Praktická stahovací šňůrka zároveň zabezpečí, že ze sáčku nic nevypadne. Můžete jej i hravě zavěsit, kamkoliv jen budete chtít.

Obsah balení: 1ks plátěný sáček v rozměru 33 × 20 cm

Složení materiálu: 100 % certifikovaná balvna pro styk s potravinami

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

 

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě