Domů / eko domov

Dvojitý hřeben z palisandrového dřeva

Kód: 02300
Nádherný hřeben z červenohnědého palisandrového dřeva je skvělým doplňkem pro všechny, kteří nedají na svoje kadeře dopustit, a přitom ctí udržitelnost a zero waste do posledního puntíku.
Dodavatel: Tierra Verde
Dostupnost: Skladem u dodavatele
168 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Dvojitý hřeben z palisandrového dřevaPopis

Tak a od teď se na rozčesávání svých vlasů budete těšit. To vám garantujeme! S nádherným hřebenem z palisandrového červenohnědého dřeva totiž půjde rozčesávání vašich vlasů od ruky raz dva.

Ručně vyrobený hřeben je vybaven dvěma typy „jemnosti“ zubů, které se postarají tu o jemné vlásky a jindy o zacuchané kadeře. Pevné a leštěné palisandrové dřevo je zárukou, že i když si s tímto designovým kouskem budou hrát třeba děti, můžete být bez starosti. Jen tak něco ho nerozbije. Hřeben má navíc ztupené hrany „zubů“ takže nemusíte mít strach, že byste si mohli poškrábat hlavu. :) V Tierra Verde mysleli na vše.

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Spojení efektivní péče o domácnost s ochranou zdraví rodiny - základní filosofie certifikovaných eko-výrobků Tierry Verde. S ryze českou firmou můžete jednou provždy proměnit svůj domov v oázu zdraví, pohody a komfortu. Žádné dráždivé chemikálie a žádné kompromisy v kvalitě a účinnosti - komplexní řady eko-výrobků Tierra Verde uvítá každá odpovědná hospodyňka (i hospodář :)). Objevte sílu přírodních látek v přípravcích pro ekopraní v čele s účinnými mýdlovými ořechy a žlučovými mýdly, v ekodrogerii pro kompletní úklid domácnosti a v přírodních prostředcích na mytí nádobí. A večer se za odměnu zachumlejte do jemňoučké biobavlny, která splňuje vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Tierra Verde plní naše představy o společensky odpovědné firmě do puntíku, a proto nesmí na Srneczkovi chybět.
Detail zboží
počet ks v balení 1 ks
země původu Česká republika
výrobce Tierra Verde
materiál dřevo

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě