Domů / eko domov

Kartáček na brčka z nerezové oceli

Kód: 07760
I bambusová brčka je někdy potřeba pořádně vydrbat. Dopřejte i jim chvíli očisty a sem tam je pořádně umyjte. Odmění se vám výrazně delší životností a předejte tak i jejich případnému ucpávání.
Výrobce: Tierra Verde
Dostupnost: Skladem u dodavatele
30 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Kartáček na brčka z nerezové oceli Popis

Kovový kartáček s nylonovými štětinkami nejen na brčka a jejich čistění. Dopřejte i svým brčkům krapet očisty. Odmění se vám mnohem delší životností. Kovový kartáček můžete navíc využít i při čištění jiných drobných štěrbin nebo záludností, které vám přijdou pod ruce.

A pandy nebudou mít co žrát? Ale kdepak. Je to přesně naopak. Odrůda tzv. Moso bamboo, ze které je toto parádní pouzdro vyrobené, pandám nechutná, a proto ji nežerou. Výrobou pouzder tak nedochází ke spotřebě materiálu, který by mohly mít pandy jako potravu. A co víc, Moso bamboo obsahuje antimikrobiální silice, díky kterým není třeba při pěstování žádných pesticidů nebo hnojiv. Tento bambus je vlastně takový plevel.

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Mobake. Měnit svět můžete i s pomocí malých věcí. A tak se zakladatel Patrik Jakš, rodák ze Slovenska, rozhodl, že už nebude nečinně přihlížet, jak oceány brázdí jednorázová brčka a kartáčky z plastu a pustil se do podnikání s touto skvělou myšlenkou.


Detail zboží
počet kusů 1 ks
výrobce Tierra Verde
země původu Česká republika

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě