Domů / eko domov

Sada vysokých sklenic Žízeň po životě 6 ks (zelená)

Kód: 05440
Uhaste svoji žízeň se stylovými sklenicemi z recyklovaných lahví od vína. Jemně broušené hrany, ledově chladné sklo a křišťálově čistý design bez nápisů a obrázků. To jsou znovuzrozené sklenice na pití, co uhasí žízeň po životě.
Výrobce: Tierra Verde
Dostupnost: Skladem u dodavatele
636 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Sada vysokých sklenic Žízeň po životě 6 ks (zelená)Popis

Stylové sklenice, které mohou být bez sebemenšího zaváhání výkladní skříní všech snah o zero waste životní styl a udržitelnost. V Tierra Verde vdechli nový život nezálohovaným lahvím od vína a piva, kterým dali nový tvar a šmrnc ruce a um šikovných českých brusičů. Krásná práce.

Sadu 6 kusů těchto zero waste krasavic o objemu 250 – 300 ml od nás dostanete v krabičce z recyklovaného papíru s výplní z použitého obalového materiálu od surovin, které se používají na výrobu vaší oblíbené ekodrogerie Tierra Verde (Yellow and Blue).

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Spojení efektivní péče o domácnost s ochranou zdraví rodiny - základní filosofie certifikovaných eko-výrobků Tierry Verde. S ryze českou firmou můžete jednou provždy proměnit svůj domov v oázu zdraví, pohody a komfortu. Žádné dráždivé chemikálie a žádné kompromisy v kvalitě a účinnosti - komplexní řady eko-výrobků Tierra Verde uvítá každá odpovědná hospodyňka (i hospodář :)). Objevte sílu přírodních látek v přípravcích pro ekopraní v čele s účinnými mýdlovými ořechy a žlučovými mýdly, v ekodrogerii pro kompletní úklid domácnosti a v přírodních prostředcích na mytí nádobí. A večer se za odměnu zachumlejte do jemňoučké biobavlny, která splňuje vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Tierra Verde plní naše představy o společensky odpovědné firmě do puntíku, a proto nesmí na Srneczkovi chybět.
Detail zboží
počet ks v balení 6 ks
země původu Česká republika
výrobce Tierra Verde
objem 300 ml
materiál recyklované sklo
barva zelená
Stojí za pozornost

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě