Domů / eko domov

Termoizolační nátěr na pro podlahy InsOfloors 1l

Kód: TH1 Produktové číslo: 5060048360219
Zdravotně absolutně nezávadný termoizolační nátěr dokáže díky technologii keramických nanočástic ušetřit vaší peněžence 2 – 4 000 Kč za topnou sezónu zvýšením izolačních schopností podlah.
Výrobce: Thermilate
Dostupnost: Skladem u dodavatele
sleva 30 %
Cena před slevou: 699 Kč
Ušetříte: 210 Kč
489 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Termoizolační nátěr na pro podlahy InsOfloors 1lPopis

Znáte to. Pokud jde o vytápění, počítá se úspora i každé koruny. Šetření energie pak ocení nejen vaše peněženka a rodinný rozpočet ale i příroda, které nebudou muset elektrárenské společnosti ukrajovat další a další zdroje.

Jak je to s úsporou v řeči čísel? Technologie keramických nanočástic zvyšuje izolační schopnosti zdí a podlah (až o 50 %) a stropů (až o 25 %), takže pro stejný tepelný komfort nebudete muset tolik topit s můžete snížit výkon kotle. V praxi – a studie univerzit ve Velké Británii (Salford University), USA (GEO Sciences) nebo Nizozemí (Fontys Academic Institute) to potvrzují – lze ušetřit v průměru 2 – 4 000 Kč za rok podle typu bytu, druhu vytápění nebo míry zateplení domu.

Termoizloační nátěry Thermilate jsou zajímavé tím, že se nepokoušejí o tolik obvyklé izolování tepla pouhým zpomalením jeho úniku do zdiva, podlah a stropů, ale pomáhají ho odrážet zpět do místnosti. Tím dokáží poskytnou mnohem vyšší efektivitu a zabránit i kondenzaci vody. Povrchy se totiž teplem neprohřívají (teplo se od nich odráží) a vlhkost zůstává v místnostech.

Termoizolační nátěr Thermilate má na Srneczkovi svoje místo, protože:

- je velmi snadno použitelný,
- je absolutně zdravotně nezávadný,
- pomůže ušetřit 2 – 4 000 Kč za topnou sezónu,
- výsledky testování potvrzuje hned několik nezávislých institucí,
- uspoří cca 10–25 % nákladů na vytápění.

Použití je jednoduché jak facka. Thermilate InsOfloor se aplikuje pod svrchní vrstvu podlah – tedy pod koberce, dlažbu, kachličky, lino a podobně). A abyste dosáhli nejlepších účinků, je vhodné nátěr aplikovat postupně ve dvou vrstvách (1 vrstva vyjde cca na 10-14 m2, dvě potom na 5-7 m2).

Thermilate – firma, která si vybudovala jméno na kvalitě. V Thermilate se věnují vývoji termoizolačních nátěrů a úsporám energií už od roku 2001. Od té doby uteklo mnoho času a firma poslala na trh poslední generaci svých termoizolačních nátěrů s technologicí NanoCNB, kterou má také náležitě patentovanou. A jejíchž kvalit pro úsporu energií využívají takové značky jako Coca-Cola, Vodafone nebo Rolls-Royce či IKEA.

 

 


Detail zboží
úspora 2-4 000 Kč/rok
návratnost 6-8 měs.
objem 1000 ml
výrobce Thermilate
země původu Spojené království

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě