Domů / eko domov

Zero waste brčko z nerezové oceli - zahnuté 1 ks

Kód: 07660
Nastal čas na výborný a osvěžující drink. Ale s plastovým brčkem? To je minulost. Udělejte radost sobě i naší přírodě se zero waste brčky z nerezové oceli potravinářské kvality. Zamilujete si je vy i vaše děti. :)
Výrobce: Tierra Verde
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Zero waste brčko z nerezové oceli - zahnuté 1 ksPopis

Horké a voňavé kakao nebo ledově osvěžující drink. Co by to ale bylo za dobrotu bez pořádného brčka, kterým můžete svůj nápoj usrkávat pomalu celé odpoledne? A co když vám prostě jednorázová plastová brčka z ropy „prostě nedají spát“? I tady si příroda umí poradit.

Vyzkoušejte zero waste brčko z potravinářské nerezové oceli (typ 304) a vystavte těm jednorázovým z plastu jednu velkou stopku.

Proč jsme si brčka Tierra Verde na Srneczkovi oblíbili?

používat je můžete až do „aleluja“– přesně tak, už žádná „jednorázovka“, takže jakmile se brčko zašpiní, stačí jej pořádně vypláchnout, vydrbat kartáčkem a už můžete chystat další drink. Nerezová ocel je navíc prakticky nezničitelná.
žádné plasty, žádná ropa, žádný odpad– brčko do puntíku plní naši filosofii zero waste domácnosti, kde není místo pro plastové náčiní nebo jednorázové obaly
chemii tu nenajdete– u nerezové oceli schválené pro použití ve styku s potravinami totiž nehrozí žádné uvolňování ftalátů nebo bisfenolů.
až dosloužím, … - ne, nerezová brčka jsou prakticky nesmrtelná, takže pokud se vám někam nezakutálí, můžete je mít už napořád.

Důkladně otestováno Srneczkem. Brčka si s námi pořádně užívají snad každý den v kanceláři. Jsou lehká, můžete je dát do myčky (je ale vhodné je před tím vydrbat kartáčkem), a když na ně dáváte pozor, budou vám sloužit navěky věků.

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Spojení efektivní péče o domácnost s ochranou zdraví rodiny – základní filosofie certifikovaných eko-výrobků Tierry Verde. S ryze českou firmou můžete jednou provždy proměnit svůj domov v oázu zdraví, pohody a komfortu. Žádné dráždivé chemikálie a žádné kompromisy v kvalitě a účinnosti - komplexní řady eko-výrobků Tierra Verde uvítá každá odpovědná hospodyňka (i hospodář :)). Objevte sílu přírodních látek v přípravcích pro ekopraní v čele s účinnými mýdlovými ořechy a žlučovými mýdly, v ekodrogerii pro kompletní úklid domácnosti a v přírodních prostředcích na mytí nádobí. A večer se za odměnu zachumlejte do jemňoučké biobavlny, která splňuje vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Tierra Verde plní naše představy o společensky odpovědné firmě do puntíku, a proto nesmí na Srneczkovi chybět.

S tímto zbožím kupují
Pratelný odličovací tampon z biobavlny 10 ks Pratelný odličovací tampon z biobavlny 10 ks Kód: S00110 nakoupilo 100+ zákazníků
Skladem, do 48 h u vás
195 Kč
Detail
Bavlněný obal na Retap láhev 0,5 l - zelený Bavlněný obal na Retap láhev 0,5 l - zelený Kód: 0953
Poslední kusy na skladě!
30 %
159 Kč
Detail

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě