Domů / eko domov / zero waste domácnost

Sada nízkých sklenic Žízeň po životě 6 ks (zelená)

Kód: 05730
Uhaste svoji žízeň se stylovými sklenicemi z recyklovaných lahví od vína. Jemně broušené hrany, ledově chladné sklo a křišťálově čistý design bez nápisů a obrázků. To jsou znovuzrozené sklenice na pití, co uhasí žízeň po životě.
Výrobce: Tierra Verde
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Sada nízkých sklenic Žízeň po životě 6 ks (zelená)Popis

Stylové sklenice, které mohou být bez sebemenšího zaváhání výkladní skříní všech snah o zero waste životní styl a udržitelnost. V Tierra Verde vdechli nový život nezálohovaným lahvím od vína a piva, kterým dali nový tvar a šmrnc ruce a um šikovných českých brusičů. Krásná práce.

Sadu 6 kusů těchto zero waste krasavic o objemu 250 – 300 ml od nás dostanete v krabičce z recyklovaného papíru s výplní z použitého obalového materiálu od surovin, které se používají na výrobu vaší oblíbené ekodrogerie Tierra Verde (Yellow and Blue).

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Spojení efektivní péče o domácnost s ochranou zdraví rodiny - základní filosofie certifikovaných eko-výrobků Tierry Verde. S ryze českou firmou můžete jednou provždy proměnit svůj domov v oázu zdraví, pohody a komfortu. Žádné dráždivé chemikálie a žádné kompromisy v kvalitě a účinnosti - komplexní řady eko-výrobků Tierra Verde uvítá každá odpovědná hospodyňka (i hospodář :)). Objevte sílu přírodních látek v přípravcích pro ekopraní v čele s účinnými mýdlovými ořechy a žlučovými mýdly, v ekodrogerii pro kompletní úklid domácnosti a v přírodních prostředcích na mytí nádobí. A večer se za odměnu zachumlejte do jemňoučké biobavlny, která splňuje vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Tierra Verde plní naše představy o společensky odpovědné firmě do puntíku, a proto nesmí na Srneczkovi chybět.
DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě