Domů / eko domov / zero waste domácnost / zero waste doplňky

ReTap láhev z borosilikátového skla 0,8 l - červená

Kód: D91108 Produktové číslo: 0700621472056 doživotní záruka
Seznamte se. Tato designová Retap láhev z velmi pevného borosilikátového skla s doživotní zárukou je skvělou náhražkou jednorázových PET lahví. Takže dodržování pitného režimu bude od teď zábavnější a víc eko. :)
Výrobce: ReTap
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
ReTap láhev z borosilikátového skla 0,8 l - červenáPopis 

Pozor, pozor! Máme pro vás skvělého parťáka na cesty do přírody, k vodě nebo do práce, který se – díky pevnému borosilikátovému sklu – nezalekne ani pádu na zem. Všechny Retap lahve mají navíc křišťálově čistý severský design oceněný prestižní Red Dot Design Award, který zaujme oko nejednoho milovníka a milovnice minimalismu.

Ekologické lahve Retap pomohou se stylovým dodržováním tolik důležitého pitného režimu a snadno se myjí. Navíc voda ze skla chutná prostě nejlépe a je o 99 % levnější než ta kupovaná a balená v jednorázových PET lahvích. Retap lahve tak pomohou s úsporou peněz i šetření přírody.

Čím si nás Retapky naprosto získaly?

- pevné a odolné borosilikátové sklo, které se jen tak něčeho nelekne,
- doživotní záruka (i při poškození vlastní chybou),
- úspora tisíců Kč/rok za vodu v jednorázových PET lahvích,
- zero waste – používat ji můžete pořád dokola, a dokola, a dokola …,
- křišťálově čistý severský design pro ty, kdo se chtějí blýsknout,
- minimální ekologický dopad při výrobě (358 gr CO2/lahev),
- lehká jako pírko - váží pouze 220 gramů,
- voda ze skla chutná prostě nejlépe :)


Doživotní záruka. To se jen tak nevidí. Přesně tak. Pokud se vám totiž lahev rozbije – a to klidně i vaší vlastní vinou – prostě ji zabalíte a pošlete výrobci. A ten vám obratem pošle zbrusu novou lahev nazpátky. Nemá to žádné háčky ani podmínky. Stačí vyplnit reklamační formulář na tomto webu a poslat zboží zpět.

Součástí balení je 1 ks lahve Retap včetně barevného víčka.

Mějte však na paměti, že Retapky nejsou úplně vhodné pro malé děti. Víčka jsou nasazovací, ne šroubovací, a tak vyžadují určitý grif a sílu k otevírání.

Ekologická od A do Z. Běžné plastové lahve nejsou určené k opakovanému používání a hned několik výzkumů potvrdilo, že mohou časem začít vylučovat (vlivem mechanického opotřebení) ftaláty nebo třeba BPA (Bisfenol-A), což nejsou zrovna látky, se kterými byste se chtěli kamarádit. Retap lahve jsou vyrobené z čistého z 20 % recyklovaného borosilikátového skla, takže žádné takové látky ani obsahovat nemohou. Víčko je sice plastové, ale zato vyrobené z naprosto nezávadného TPE (termoplastického elastomeru).

V Retapu se navíc při výrobě lahví snaží i o minimalizaci produkce CO2, takže podle nezávislého výzkumu Carbon Footprint Ltd. se ho při výrobě jedné lahve vyprodukuje pouhých 358 gramů.

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Stojí za pozornost
Bavlněný obal na Retap láhev 0,8 l - růžový Bavlněný obal na Retap láhev 0,8 l - růžový Kód: 0962
Poslední kusy na skladě!
30 %
159 Kč
Detail
S tímto zbožím kupují
ECOVER  čistič koupelen 500ml ECOVER čistič koupelen 500ml Kód: 952105
Poslední kusy na skladě!
30 %
104 Kč
Detail

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě