Domů / zero waste domácnost / zero waste koupelna

Preserve zubní kartáček z recyklu medium- oranžový

Kód: P0011 Produktové číslo: 631740010150
Zero waste zubní kartáček z recyklovaného plastu kelímků od jogurtů pro všechny, kterým k srdci nepřirostl ten z bambusu a dřeva, ale na přírodu myslí stejně jako ostatní. :)
Výrobce: Preserve
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Preserve zubní kartáček z recyklu medium- oranžovýPopis

Mnozí z nás nedají na svoje bambusové zubní kartáčky dopustit, ale jiní si na bambus a dřevo v ústech prostě ne a ne zvyknout. Nevadí! Přesně proto máme na Srneczkovi i tyto zero waste zubní kartáčky Preserve ze 100% recyklovaných plastů. Hravě nahradí ty z obyčejného – nerecyklovaného – plastu, a přitom nabídnou naprosto stejný komfort. Jen „o hromadu víc eko“.

To byste neřekli, co všechno se dá vyrobit z recyklovaných kelímků od jogurtů. Co třeba zubní kartáček?! A vlastně proč, ne? V Preserve si totiž řekli, že už mají dost všech těch nevyužitých plastových obalů na jedno použití. A tak vyvinuli zubní kartáčky, které jsou vyrobené ze 100% recyklovatelného a zdravotně naprosto nezávadného polypropylen (PP) plastu. Začali sbírat obaly z kelímků od jogurtů, vykupovat nepoužité zásoby PP plastů od jiných výrobců. A po čase se do sbírání kelímků připojili i lidé. Díky této filosofii (zredukovat-znovu využít a zrecyklovat) se postupně daří stahovat z oběhu hromady plastů, které by jinak vytvořili odpad, a vdechnout jim nový život.

Proč jsme si Preserve zubní kartáčky na Srneczkovi oblíbili?

- jsou ideální náhražkou nerecyklovaných plastů pro ty, kteří v ústech neradi bambus nebo dřevo,
- jsou zdravotně nezávadné a v Preserve důkladně otestované (bez BFA a ftalátů),
- mají dobrý tvar, který umožní důkladné vyčištění i hůře dostupných míst,
- Preserve vyrábí i obaly z recyklovatelných plastů,
- mají velké množství štětinek.

 

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Preserve. Recyklování mají v genech. Celá historie Preserve začala vášní mladého Erika Hudsona pro recyklaci, opakované využití použitých materiálů a ochranu životního prostředí. Po zkušenostech nasbíraných během studií obchodu a financí se rozhodl založit firmu, které se hned na počátku podařilo prorazit se zubními kartáčky ze 100% recyklovatelného plastu. Po čase se přidaly i holicí strojky nebo kuchyňské nádobí.

 

Detail zboží
tvrdost medium
barva oranžová
počet ks v balení 1 ks
materiál recy plast
země původu USA
výrobce Preserve

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě