Domů / ekologická drogerie / ekologické čistící prostředky

ECOVER mýdlový čistící prostředek na podlahy 1000ml

Kód: 952015 Produktové číslo: 5412533006018
Čistič na podlahy Ecover vám pomůže s pravidelnou údržbou dřevěných podlah. Ekologicky a šetrně umyje všechny dřevěné povrchy. Citrusová vůně esenciálních olejů vám navíc krásně provoní celou domácnost.
Výrobce: Ecover
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
129 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
ECOVER mýdlový čistící prostředek na podlahy 1000mlPopis

Čistič na podlahy Ecover vám pomůže s pravidelnou údržbou dřevěných podlah. Ekologicky a šetrně umyje všechny dřevěné povrchy. Citrusová vůně esenciálních olejů vám navíc krásně provoní celou domácnost. Prostředek je vhodný pro mytí a údržbu podlah z přírodních materiálů (pravé linoleum, kamenná dlažba z mramoru, dolomitu, travertinu). Nehodí se však na lakované, voskované a leštěné podlahy. Díky rostlinnému mýdlu zbavuje špíny i mastnoty a při jeho pravidelném používání dosáhnete podlahu zakonzervujete a dosáhnete tak přirozeného lesku. Zabraňuje tedy vzniku skvrn.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover: jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety, jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

SLOŽENÍ: 15-30 %: mýdlo (lněný olej). < 5 %: parfém (obsahuje limonen; může vyvolat alergii, citral). Další: voda.

O firmě Ecover: Vášeň pro přírodu a zděšení nad působením chemikálií používaných v mnohých drogistických výrobcích od pracího gelu po aviváže vedla zakladatele značky Franse Bogaertse a jeho tým k založení firmy Ecover, jejímž cílem je vyrábět prostředky na praní a úklid domácnosti s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí. Proto si můžete jejich produkty koupit i u nás.

Detail zboží
Váha 1.05 kg
Stojí za pozornost

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě