Domů / Srneczkův kodex kvality

Srneczkův kodex kvality

Ekologicky šetrné
přírodní produkty

Jsme EKO
tělem i duší

Peníze jsou prostředek
ne nejvyšší cíl

Jen kosmetika a drogerie
netestovaná na zvířatech

Férový přístup
k zákazníkům

Produkty testujeme sami
na sobě

 

Ekologicky šetrné přírodní produkty

Podporujeme jen ty, kteří to myslí stejně. I účinnou a luxusní kosmetiku, drogerii a přípravky denní spotřeby lze totiž vyrábět v souladu s hodnotami, kterým věříme, že skutečně mají smysl. Šetrnost k životnímu prostředí, kvalita, odbornost a vědomí, že i sebemenší krůček správným směrem má z pohledu celku svůj význam.

 

Jsme EKO tělem i duší

Řekli jsme si DOST. Nechceme se chovat jako nevděčné rozmazlené děti, které svojí cestou ztratily veškerou pokoru k životu – životnímu prostředí, zvířatům i sobě navzájem. Chceme naši přírodu chránit a dalším generacím ji předat stejně krásnou a živou, jakou ji dennodenně můžeme zažívat my. Nebezpečným toxickým látkám proto vystavujeme jednu velikou STOPku.

 

Peníze jsou prostředek, ne nejvyšší cíl

Víme, že peníze jsou hybnou silou každého úspěšného projektu. Proto jsme do naší vize investovali nejen svůj čas, úsilí a nadšení, ale i nemalé úspory. Stejně jako všichni naši vybraní dodavatelé víme, že pokud to myslíme vážně, musíme jít do věcí naplno, a zároveň, že kvalita se neobejde bez své ceny. Naše podnikání žene myšlenka, které do dna duše věříme, ne nenasytný mamon.

 

Jen kosmetika a drogerie netestovaná na zvířatech

Není nám lhostejné, že kvůli naší kráse, radosti či marnivosti by měl kdokoliv kdekoliv trpět. Dáváme vám své slovo, že žádný z výrobků, které na našich stránkách najdete, nebyl testován na zvířatech. Stejně jako my přece cítí, prožívají a vnímají strach, lásku i bolest. Mají stejné právo na spokojený šťastný život jako my lidé.

 

Férový přístup k zákazníkům

Věříme, že morálka, férovost a čest musí mít své místo i ve světě podnikání a obchodu. Umíme přiznat chybu. Umíme se omluvit. Počítáme s tím, že pro každý úspěšný projekt je stěžejní nejen samotná vize, ale i dlouhodobé budování důvěry. Prim u nás proto hrají zákazníci. Dobré skutky vrací dobro.

 

Produkty testujeme sami na sobě

Víme, co prodáváme. A víme tak, že to funguje. Krémy, kosmetiku i prací prášky testujeme nejdřív sami na sobě ve svých vlastních domácnostech. Náš zákazník – náš pán, pro něj tedy vždy jen to nejlepší, za co se můžeme sami postavit.