Domů / dětská kosmetika / Kosmetika

Masážní olej Jakoubek 3ml (vzorek)

Kód: N1918V Produktové číslo: 8595100285782
První zoubky? Bolavá ouška? Sáhněte po naprosto nezbytném pomocníku všech rodičů a hrdinovi všech malých dětí. Stačí vetřít několik kapek zevně na bolavé místo a vaše děťátko znovu září klidem a radostí. Vyzkoušeno. Použití možné již od 9. týdne věku.
Výrobce: Nobilis Tilia
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Masážní olej Jakoubek 3ml (vzorek)Popis

Odpusťte sobě i svému miminku bezesné bolavé noci plné pláče a pořiďte si do domácí lékárničky uklidňující masážní olejíček Jakoubek. Stačí několik málo kapek a Jakoubek přinese bolavým zoubkům, ouškům i nosu rychlou úlevu.

Pro své čisté přírodní složení získal olejíček prestižní certifikaci CPK Bio a díky účinným látkám heřmánku římského a levandule je vhodný i při použití při rýmě. Citlivou dětskou pokožku nepálí a je bezpečný i při vnitřním užití na veškeré dětské ORL potíže.

Použití: Uklidnění a úleva při bolestech dásní, tváří a uší, při prořezávání prvních zoubků. Možno užít i vnitřně. Vhodné pro děti už od 9. týdne věku.

Olej jemně vetřete zevně do tváře a oblasti kolem uší, kdykoliv je třeba.

SLOŽENÍ: Helianthus Annuus Seed Oil, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Limnonene*, Linalool*. - * z přírodních éterických olejů

Hluboké znalosti ve spojení s láskou k přírodě? Objevte produkty Nobilis Tilia. Příroda nabízí světu tolik zdraví a tolik vůní, že na syntetickou chemii můžeme rázem zapomenout. S certifikovanými produkty české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia vsázíte na čirou sílu přírody a ověřené účinky aromaterapie. Zakladatelé společnosti patří k předním odborníkům v oblasti aromaterapeutické péče u nás i v zahraničí a s pokorou sobě vlastní vyvíjí jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Voňavá, citlivá péče pro tělo i mysl - pro každého s otevřeným srdcem.

S tímto zbožím kupují

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě