Domů / Naše mise a o nás

Naše mise a o nás

Děláme to, protože věříme v sílu přírody.

Dnes existuje jen málo věcí, které by si člověk nedokázal uměle vytvořit. Mnohdy ale vyrábí i to, co lze snadno nalézt v přírodě. A nezřídka se stává, že to příroda umí vytvořit pořád o něco lépe - v účinnější formě nebo bez vedlejších negativních vlivů na životní prostředí. Proč tedy vyrábět něco, co už tu odjakživa máme? Proč to nevyužít?

Našim cílem je navrátit na trh produkty, postavené na přírodní bázi. Se vší účinností, bez negativních efektů, zbytečné chemie a v plné síle. To vše s respektem k životnímu prostředí, ve kterém žijeme.

A proto vznikl Srneczek. Jednoduchá rovnice

lidé + srdce + příroda = srneczek

My, co jsme Srneczkovi vdechli život

 

Tom Pelán

marketingový konzultant

Spoluzakladatel s vášní pro přírodu, který se rozhodl věnovat veškeré svoje znalosti a energii projektu, který bude sloužit pro dobrou věc a ku prospěchu přírodě.

e-mail tom@srneczek.cz linked-in Tomáš Pelán

Jarda Košťál

CTO

IT mág, který má na svědomí to, že se všechny naše jedničky a nuly přesunují mezi různými systémy tak, jak mají. Pěkně jedna vedle druhé. Jarda se nám stará o blog, emaily, e-shop nebo taky pomáhá s marketingovými kampaněmi. Svoje internetové služby umí nabídnout také vám.

e-mail jaroslav.kostal@srneczek.cz linked-in Jaroslav Košťál

 
 

Ondra Janeček

Zvaný někdy jako "chief content manager" neboli manažer obsahu. Ondra pro nás píše články, vytváří kreativní popisky, fotí nebo pomáhá s vymýšlením receptů. PS: Umí výborně vařit.

Slávka Pelikánová

Dobrá ženská duše celého projektu, copywriterka, marketérka a přední testerka přírodních krémků, líčidel a olejíčků :) Slávka si s písmenky perfektně rozumí a jako rodačka z nádherné Vysočiny moc dobře ví, jaká kouzla příroda dokáže.