Domů / Podle výrobce / Ecover

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500ml

Kód: 952039 Produktové číslo: 5412533002911
Odstraňovač vodního kamene Ecover působí účinně na různé usazené nečistoty a vodní kámen v koupelně nebo v kuchyni. Nepoškozuje však strukturu povrchu díky jednoduchému přírodnímu složení. Tento čistič je v podstatě univerzálním pomocníkem pro odstraňován
Dodavatel: COUNTRY LIFE s.r.o.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
122 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
ECOVER odstraňovač vodního kamene 500mlPopis

Odstraňovač vodního kamene Ecover působí účinně na různé usazené nečistoty a vodní kámen v koupelně nebo v kuchyni. Nepoškozuje však strukturu povrchu díky jednoduchému přírodnímu složení. Tento čistič je v podstatě univerzálním pomocníkem pro odstraňování vodního kamene v koupelně i v celé domácnosti. Vhodné pro tyto povrchy: keramické, akrylátové, smaltované a nerezové. Odstraňuje skvrny od vodního kamene, odolné skvrny od mýdla a vápenné usazeniny.

Použití: Na silné usazeniny naneste neředěný přípravek a nechte působit. Poté opláchněte. Na méně špinavé povrchy stačí naředit 10 ml čističe do 5 litrů vody. Tip: Zanesená rychlovarná konvice či kávovar? Díky čistě přírodnímu složení můžete bez obav vyčistit i je.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover: jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety, jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Nevíte, který ekologický úklidový prostředek je pro vás ten pravý. Zkuste se ještě porozhlédnout v naší kategorii ekologické čistící prostředky nebo si třeba prohlédněte celou sekci ekologická drogerie.

SLOŽENÍ: 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém (limonen). Další: voda, kyselina citronová, citrát sodný.

O firmě Ecover: Vášeň pro přírodu a zděšení nad působením chemikálií používaných v mnohých drogistických výrobcích od pracího gelu po aviváže vedla zakladatele značky Franse Bogaertse a jeho tým k založení firmy Ecover, jejímž cílem je vyrábět prostředky na praní a úklid domácnosti s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí. Proto si můžete jejich produkty koupit i u nás.

Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě