Domů /

Preserve modrý holicí strojek Shave 5 z recy plastu (vč. 1 hlavice)

Kód: P0013 Produktové číslo: 631740050521
První zero waste holicí strojek pro muže i ženy vyrobený z recyklovaných kelímků od jogurtů s pěti břity pokrytými titanem a dvěma náhradními hlavicemi v balení. Od teď se vám to bude holit jedna radost. :)
Výrobce: Preserve
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Preserve modrý holicí strojek Shave 5 z recy plastu (vč. 1 hlavice)Popis

I něco tak obyčejného jako je holicí stojek může být ekologické, a přitom komfortní a pohodlné při používání. Holicí stojek Preserve je unisexový a díky ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovou úpravou se velmi pohodlně používá. Pět břitů potažených keramikou se postará o to nejhladší možné oholení a dlouhou životnost holicí hlavice.

To byste neřekli, co všechno se dá vyrobit z recyklovaných kelímků od jogurtů. Co třeba holicí strojek?! A vlastně proč, ne? V Preserve si totiž řekli, že už mají dost všech těch nevyužitých plastových obalů na jedno použití. A tak vyvinuli holicí strojky, které jsou vyrobené ze 100% recyklovatelného a zdravotně naprosto nezávadného polypropylen (PP) plastu. Začali sbírat obaly z kelímků od jogurtů, vykupovat nepoužité zásoby PP plastů od jiných výrobců. A po čase se do sbírání kelímků připojili i lidé. Díky této filosofii (zredukovat-znovu využít a zrecyklovat) se postupně daří stahovat z oběhu hromady plastů, které by jinak vytvořili odpad, a vdechnout jim nový život.

Proč jsme si Preserve holicí strojky na Srneczkovi oblíbili?

- jsou ideální náhražkou nerecyklovaných plastů
- jsou zdravotně nezávadné a v Preserve důkladně otestované (bez BFA a ftalátů),
- balení obsahuje 1 náhradní holicí hlavici s pěti břity v ceně,
- mohou je používat muži i ženy (unisex),
- mají ergonomický tvar, který se pohodlně drží a používá
- hlavice s pěti břity potaženými keramikou,
- zvlhčovací proužek obsahuje aloe vera a olej s vitamínem E z neživočišného původu,
- prošel přísnou HCS certifikací.

Zero waste. Životní styl, který má hluboký smysl nejen pro nás ale i přírodu. Ať už jste na sousloví zero-waste natrefili na našem blogu nebo ho slyšíte poprvé, určitě jste už přemýšleli nad tím, kolik plastových jednorázových doplňků, obalů a nástrojů kolem sebe máte – jednorázové plastové talířky, plastové vatové tyčinky do uší, umělé kartáče na nádobí … Jedno vedle druhého. Smyslem zero waste je dát jedno velké sbohem všem těmto jednorázovým potvorám a nahradit je doplňky, které mohou sloužit i léta a jejichž používáním nevzniká odpad. Zero waste prostě znamená přemýšlet nad obyčejnými věcmi jinak. Tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Preserve. Recyklování mají v genech. Celá historie Preserve začala vášní mladého Erika Hudsona pro recyklaci, opakované využití použitých materiálů a ochranu životního prostředí. Po zkušenostech nasbíraných během studií obchodu a financí se rozhodl založit firmu, které se hned na počátku podařilo prorazit se zubními kartáčky ze 100% recyklovatelného plastu. Po čase se přidaly i holicí strojky nebo kuchyňské nádobí.

 

 

 

Detail zboží
počet břitů 5 břitů/hlavice
barva mořsky modrá
počet ks v balení 1 ks
materiál recy plast
země původu USA
výrobce Preserve
S tímto zbožím kupují
Pratelný odličovací tampon z biobavlny 10 ks Pratelný odličovací tampon z biobavlny 10 ks Kód: S00110 nakoupilo 100+ zákazníků
Skladem, do 48 h u vás
30 %
160 Kč
Detail

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě