Domů /

Peelingová himalájská sůl - prodej ukončen

Kód: N0611 99% spokojenost s produktem
Pro účinný peeling už rozhodně nemusíte sahat po dráždivé chemii! Himalájská sůl v kombinaci s hydrofilním olejem vám poslouží jako šetrný obličejový i tělový peeling, zbaví vaši pokožku usazených odpadních látek a zajistí jí špičkovou detoxikaci.
Dodavatel: Nobilis Tilia
Produkt již není v prodeji
BIO product BIO product
Netestováno na zvířatech Netestováno na zvířatech
Zdraví nezávadné Zdraví nezávadné
Šetrná výroba Šetrná výroba
Recyklovatelné Recyklovatelné
Peelingová himalájská sůl - prodej ukončenPopis

Pomozte vaší pokožce zbavit se všech nečistot, odpadních látek a odumřelých buněk a dopřejte jí šetrný přírodní detox. Odměnou vám bude zářivě zdravá a hebká pokožka.

Peeling vytvoření smícháním himalájské soli a hydrofilního oleje je jemný, a přesto velmi účinný. Čím jemnější je sůl, tím lehčí je peelingový efekt. Pomáhá tak pokožku zbavovat usazených odpadních látek a účinně ji tak detoxikuje.

Použití: Při aplikaci v misce smíchejte lžičku vybraného hydrofilního oleje a na špičku nože himalájské soli. Směs naneste jemným štětečkem na očištěnou pleť. Navlhčete ruce vodou a jemnými krouživými tahy proveďte masáž. Délka masáže závisí na typu pleti a požadované intenzitě peelingu a může trvat až do rozpuštění solných krystalků. Přebytek emulze smyjte vodou.

SLOŽENÍ: Sodium Chloride.

Hluboké znalosti ve spojení s láskou k přírodě - objevte produkty Nobilis Tilia. Příroda nabízí světu tolik zdraví a tolik vůní, že na syntetickou chemii můžeme rázem zapomenout. S certifikovanými produkty české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia vsázíte na čistou sílu přírody a ověřené účinky aromaterapie. Zakladatelé společnosti patří k předním odborníkům v oblasti aromaterapeutické péče u nás i v zahraničí a s pokorou sobě vlastní vyvíjí jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Voňavá, citlivá péče pro tělo i mysl - pro každého s otevřeným srdcem, to je Nobilis Tilia.

S tímto zbožím kupují

DOPRAVA ZDARMA od 0 Kč pro členy klubu Srneczek Premium
REKLAMAČNÍ LHŮTA 30 DNÍ dvojnásobná lhůta pro reklamace
DORUČENÍ DO 48 HODIN v pracovní dny krom svátků a víkendů
Netestováno na zvířatech
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH prodáváme jen produkty netestované na zvířatech
100% EKO produkty
100% EKO PRODUKTY garantujeme zboží 100% šetrné k přírodě